Biz Kimiz?

Hakkımızda

Daha iyiye ulaşma azmi ve enerjisiyle, toplum için faydalı projeler geliştirmek, İstanbul ’un ve Türkiye ’nin yenilenen mimarisine artı değerler katmak, müşterilerin beklentilerini karşılamak için bu yolda emin adımlarla yürümeyi hedef haline getiren AHSER GRUP, güven ve özverinin önde geldiği projeleri ile gün geçtikçe adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Bakış Açımız

Esnek, odaklanmış ve yenilikçi: Proje vizyonunuza ve iş hedeflerinize ulaşmaya odaklandık.

Biz Kimiz?

Odaklanma ile sorun çözücüyüz.
Amacı olan proje yöneticileri&
Aklında tek bir hedef olan takım oyuncuları:
Projenizi zamanında, bütçe dahilinde ve vizyona uygun olarak teslim ediyoruz.

2005 yılından bu yana, içerisinde bireysel ve sektörel ödüller barındıran projelerini, arkadaşlıktan profesyonel iş hayatına taşıyarak bu başarıları 2019 yılı itibariyle AHSER GRUP çatısı altında birleştirmeye karar verdik. Daha iyiye ulaşma azmi ve enerjisiyle, toplum için faydalı projeler geliştirmek, İstanbul ’un ve Türkiye ’nin yenilenen mimarisine artı değerler katmak, müşterilerin beklentilerini karşılamak için bu yolda emin adımlarla yürümeyi hedef haline getiren AHSER GRUP, küçük birikimlerle büyük yatırımlar yaparak hayatınıza değer veren yaşam alanlarını sizlere sunmaktadır. Güven ve özverinin önde geldiği projeleri gün geçtikçe adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Geleceği yeniden şekillendirmeyi düşünmekten asla vazgeçmiyoruz

Güvenlik

İnsanların ve çevremizin sağlığı ve güvenliği, yaptığımız işin tam merkezinde yer alır. Fiziksel veya psikolojik olarak güvensiz durumlarda seyirci kalmayı reddederiz. Biz fark yaratanlarız ve harekete geçenleriz. Bu çevre ve iklim değişikliği için de geçerli. Sürdürülebilir çözümleri savunuyor ve gelecek nesillere bırakacağımız miras için birbirimizi sorumlu tutarak bu ruhla hareket ediyoruz.

Amacımız

Ahser Group , verdiği her kararın insanları ve toplulukları etkilediği inancı üzerine kurulmuştur. Bu yüzden yaptığımız her şeyin merkezine insanlığı koyuyoruz. Bu nedenle, ürettiklerimizin herkesin hayatını daha iyi hale getirmesi için farklı sesleri ve bakış açılarını bir araya getiriyoruz. Bu nedenle inşa ettiğimiz şey, ömrümüzden çok sonra bile topluma değer katacaktır. İşte bu yüzden geleceği yeniden şekillendirmeyi düşünmeyi asla bırakmıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Ahser Group, insanların yaşama, çalışma ve bağlantı kurma şeklini şekillendirmek için bilgi ve öngörü kullanır. 20 yılı aşkın süredir, dünyanın en büyük geliştirme ve inşaat şirketlerinden biriyiz. Müşterilerimiz ve 1000'den fazla ekip arkadaşımızın ortak uzmanlığıyla birlikte, yaşam süremizin ötesinde sağlıklı yaşamayı destekleyen yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler yaratıyoruz.